Filtruj produkty

Informacje

Producenci

 • APIS Home & Spa
 • APIS Professional
 • ARTMEX
 • BARBICIDE
 • BCN

Opinie klientów

COLOSTRUM

Colostrum potocznie zwane siarą jest mlekiem wytwarzanym w pierwszych godzinach po porodzie u samic wszystkich ssaków. Jest to substancja bogata w różnego rodzaju składniki odżywcze , immunoglobuliny, czynniki wzrostu. Wysoka zwartość przeciwciał zawartych w Colostrum zapewnia nowo narodzonemu ssakowi odporność bierną , natomiast czynniki wzrostu odpowiedzialne są za stymulacje rozwoju niedojrzałego jeszcze układu pokarmowego. Dodatkowo w skład Colostrum wchodzą takie komponenty jak laktoferyna, hormon wzrostu, leukocyty, lizozym, laktoperoksydaza, cytokiny, limfokiny, glikoproteiny, inhibitory proteaz. Siara bogata jest również w szereg witamin rozpuszczalnych w tłuszczach( wit. A,D,E i K) oraz witamin rozpuszczalnych w wodzie (B1,B6,B12, PP,C, H, kwas pantotenowy, kwas foliowy, kwas nikotynowy, inozytol, cholina i inne). Zawartość niektórych witamin takich jak np. witamina A i E jest znacznie wyższa niż w zwykły mleku. Colostrum bydlęce składem jest bardzo zbliżone do colostrum ludzkiego, zarówno pod kątem aminokwasów jak i budowy strukturalnej immunoglobulin. Dlatego też istnieje możliwość ich zamiennego stosowania.
 • 8,50 zł 8,50 zł

  Maseczka zapewnia intensywną pielęgnację skóry łącząc wyjątkowe właściwości bioaktywnych składników zawartych w colostrum bovinum, znane od czasów starożytnych dobroczynne właściwości pielęgnacyjne mleka klaczy oraz silnie nawilżające działanie kwasu hialuronowego.

  8,50 zł
  Item Code: 00125 Availability: W magazynie
 • Krem z bioaktywnym colostrum bovinum ( pozyskiwane do jednej godziny po ocieleniu) i kwasem hialuronowym - intensywna regeneracja i głebokie nawilżanie. Polecany do pielegnacji skóry po zabiegach kosmetycznych( mezoterapia mikroigłowa(derma roller, derma pen)złuszczanie kwasami, mezoterapia igłowa, sonoforeza)

  67,65 zł
    (1 s)
  Item Code: 00128 Availability: W magazynie
 • 99,00 zł 99,00 zł

  Płynne oryginalne Bio Colostrum produkcji niemieckiej o pojemności 125 ml

  99,00 zł
    (14 s)
  Item Code: 00260 Availability: W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Scroll