OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 130,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Ampułki

Ampułki

Opakowanie

Opakowanie

Promocje

Bestseller

Kosmetyki ze śluzem ślimaka

Śluz ślimaka w profesjonalnych produktach kosmetycznych do pielęgnacji skóry

W dzisiejszych czasach coraz częściej ludzie zaczynają doceniać naturalnie występujące w przyrodzie substancje. Okazuje się, że niepozorne, ekologiczne składniki mogą mieć wspaniałe właściwości lecznicze, które potrafią wręcz zbawiennie wpływać na skórę. Obecnie coraz częściej stosuje się śluz ze ślimaka na stawy oraz na skórę twarzy, a krążące wokół dobre opinie o działaniu śluzu bardzo szybko się rozprzestrzeniły. Odkryto, że substancja ta, wykorzystywana m.in. przy produkcji tabletek czy eliksiru Arthrelix, ma niezwykłe właściwości lecznicze, które pozwalają w krótkim czasie pozbyć się niewielkich blizn czy innych uszkodzeń skóry.

Nasz sklep od zawsze pragnie dostarczać Państwu szeroką gamę skutecznych produktów, które cieszą się dobrą opinią nawet wśród specjalistów. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo m.in. kremy, żele czy ampułki, których działanie bez wątpienia można porównać do tego, którym szczyci się Arthrelix – eliksir ze ślimaka na stawy oraz tabletki, zawierające w swoim składzie tę drogocenną substancję. Naszym asortymentem udowadniamy, że śluz ze ślimaka na stawy to niejedyne zastosowanie tej drogocennej i luksusowej substancji.

Aktywne filtry

SYIS Ampułki ze śluzem ślimaka Helix Extract Serum 3 ml

9,50 zł

Zawarta w śluzie ślimaka kryptozyna wykazuje działanie ochronne, antyoksydacyjne, regenerujące, nawilżające i bakteriobójcze.

Ampułka przeznaczona do mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej oraz do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.