OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Promocje

Bestseller

Apis Professional Hybrydowy roztwór z kwasem salicylowym, laktobionowym i niacynamidem 1l

Preparat dogłębnie oczyszcza skórę z zaskórników i ogranicza nadmierne wydzielanie sebum. Kwas salicylowy efektywnie złuszcza martwy naskórek, odblokowuje pory i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych. Roztwór zawiera niacynamid i kwas laktobionowy o silnym działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym. Pomaga regulować pracę gruczołów łojowych przez co sprawia, że pory są mniej widoczne, a skóra zyskuje matowy wygląd.

8859
79,00 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 79,00 zł z dnia 18.05.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Apis Professional EXPERT MED CARE

Hybrydowy roztwór z kwasem salicylowym, laktobionowym i niacynamidem 1l

APIS EXPERT MED CARE HYBRID SOLUTION SALICYLIC ACID LACTOBIONIC ACID NIACYNAMIDE
  Czym jest hybrydowy roztwór Apis Professional?

  Normalizujący płyn Apis Expert Med Care Hybrid Solution do stosowania z urządzeniami kosmetycznymi. Preparat dogłębnie oczyszcza skórę z zaskórników i ogranicza nadmierne wydzielanie sebum. Kwas salicylowy efektywnie złuszcza martwy naskórek, odblokowuje pory i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych. Roztwór zawiera niacynamid i kwas laktobionowy o silnym działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym. Pomaga regulować pracę gruczołów łojowych przez co sprawia, że pory są mniej widoczne, a skóra zyskuje matowy wygląd. Apis Expert Med Care Hybrid Solution jest idealny dla każdego rodzaju skóry, w szczególności dla tłustej, trądzikowej i mieszanej. Produkt przebadany dermatologicznie.

  Składniki aktywne i ich właściwości

  • Kwas salicylowy - eliminuje wszelkie zaskórniki, odblokowuje gruczoły łojowe, a dodatkowo zapobiega powstawaniu nowych wykwitów,

  • Kwas laktobionowy - Jest nowej generacji kwasem otrzymywanym naturalnie z laktozy. Pozbawiony jest właściwości drażniących, może być stosowany do pielęgnacji miejsc wrażliwych, a nawet skóry zmienionej chorobowo. Łączy w sobie działanie nawilżające i regenerujące. Wspomaga proces odnowy naskórkowej oraz wzmacnia funkcjonalność bariery ochronnej,

  • Niacynamid - wpływa na zmniejszenie porów, przy jednoczesnym wsparciu budowy bariery lipidowej Twojego naskórka.

  Jak działa roztwór z kwasem salicylowym, laktobionowym i niacynamidem?

  • złuszcza martwe komórki naskórka
  • wyrównuje powierzchnię skóry
  • oczyszcza pory z zanieczyszczeń
  • zapobiega powstawaniu zmian zapalnych
  • reguluje pracę gruczołów łojowych i redukuje nadmierne wydzielanie sebum

  W jaki sposób stosuje się roztwór?

  Polecany do zabiegów oczyszczanie wodorowe z funkcją hydrabrazji, peelingu kawitacyjnego, tonizacja skóry przed zabiegami iniekcyjnymi jak mezoterapia igłowa i mikroigłowa, RF mikroigłowa, przed radiofrekwencją (RF) oraz laserem frakcyjnym.

  Oczyszczanie wodorowe - preparat wlać do odpowiedniego pojemnika i rozpocząć etap oczyszczania.

  Peeling kawitacyjny – przetrzyj skórę wilgotnym wacikiem nasączonym tonikiem i rozpocznij peeling.

  Nanieś preparat na wacik kosmetyczny i stosuj manualnie w celu odświeżenia i tonizacji skóry.

  SKŁAD/INCI:

  Aqua, Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Salicylic Acid, Benzyl Alcohol, Sorbic Acid, Lactobionic Acid, Sodium Hydroxide.

  UWAGA! Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku dostania się kosmetyku do oczu, przemyć natychmiast, podrażnienie powinno ustąpić, a jeśli podrażnienie nie ustąpi, zaprzestać używania.

  Pojemność: 1l

  You might also like Products