OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Syis Ampułki kolagenowe pure collagen 100% 3 ml

Ampułki SYIS z czystym kolagenem do mezoterapii mikroigłowej na twarz o działaniu liftingującym, potwierdzonym przez opinie
  • Ampułki SYIS z czystym kolagenem do mezoterapii mikroigłowej na twarz o działaniu liftingującym, potwierdzonym przez opinie

Serum widocznie liftuje skórę, poprawia jej elastyczność, gładkość i pozwala zachować młodzieńczy wygląd.

Ampułka przeznaczona do mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej oraz do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

00319

Specyficzne kody

EAN13
5903631922862
Ampułki
10,50 zł
Brutto
Ilość
Brak na stanie

Najniższa cena produktu 10,50 zł z dnia 21.05.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Syis Ampułki kolagenowe

Pure Collagen 100% 3 ml


Dostarczając kolagen w ampułkach do głębokich warstw skóry, zapewnimy jej odpowiednią elastyczność i napięcie

Za co odpowiada czysty kolagen w ampułkach?

Przeznaczone do cery dojrzałej. Świetnie nawilżają, napinają i skutecznie zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Hydrolizowany kolagen sprzyja wygładzaniu blizn oraz redukcji przebarwień.

Kolagen odpowiada za utrzymanie spoistości, wytrzymałości na rozciąganie oraz elastyczności tkanki łącznej, posiada także nadzwyczajną zdolność wiązania wody. Struktura kolagenu stanowi szkielet tkanki łącznej, który podtrzymuje wyższe warstwy skóry. Dzięki niemu skóra utrzymuje odpowiednią elastyczność i napięcie. Występuje także jako łącznik między skórą właściwą, a naskórkiem.

Kolagen odpowiada za utrzymanie odpowiedniego stopnia nawilżenia skóry, poprawia jej elastyczność oraz jędnrność. Zatrzymuje zarówno substancje hydrofilowe jak i lipofilowe.

W ten sposób obniżona zostaje TEWL (transepidermalna utrata wody). Jego rozbite cząsteczki wnikają w głąb skóry, gdzie stają się materiałem budulcowym naturalnego kolagenu. Kolagen niweluje oznaki starzenia się skóry, uelastycznia i wygładza skórę.)

Przeznaczenie Syis Ampułki Kolagenowe

Mezoterapia mikroigłowa z użyciem dermarollera, derma pena do sonoforezy, ultradźwięków, mezoterapii bezigłowej i do stosowania zewnętrznie na skórę w pielęgnacji domowej.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce.

Sposób użycia ampułek

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, bezigłowej, sonoforezy, ultradźwięków, infuzji tlenowej i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry,
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.

Pojemność: 3 ml

16 other products in the same category

Syis Ampułki kolagenowe pure collagen...

10,50 zł
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.