OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

TEGODER Ampułki wyszczuplające MESOTER SLIMMING 2ml

Ampułki Mesoter Slimming do każdego rodzaju mezoterapii o właściwościach wyszczuplających z pozytywnymi opiniami od klientów
  • Ampułki Mesoter Slimming do każdego rodzaju mezoterapii o właściwościach wyszczuplających z pozytywnymi opiniami od klientów

Profesjonalny skoncentrowany preparat o właściwościach spalających komórki tłuszczowe. Ampułki mogą być stosowane m.in. przy zabiegach kosmetologicznych takich jak mezoterapia i elektroporacja.

Koncentrat do mezoterapii igłowej, mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

00301

Specyficzne kody

EAN13
5903631920936
Ampułki
8,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 8,50 zł z dnia 15.04.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

TEGODER Ampułki wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej - do mezoterapii / elektroporacji

Ampułka 2ml do ciała MESOTER SLIMMING AMPOULES RD-Ter

Podczas terapii Derma Roller rozprowadź ampułkę na obszarach ciała z nadmierną ilością komórek tłuszczowych

Co to jest Mesoter Slimming Ampoules?

Skoncentrowany sterylny preparat do stosowania w mezoterapii / elektroporacji i do zabiegów z użyciem derma rollerów do ciała o właściwościach spalających komórki tłuszczowe. Preparat o polaryzacji dodatniej.

Skład ampułki Mesoter Slimming Ampoules 2ml

Pojemność jednej ampułki: 2ml

  • Aesculus hippocastanum – usprawnia krążenie limfatyczne i żylne, jak również działa wzmacniająco na ściany naczyń włosowatych, jest stosowany w zapaleniach żył, obrzękach, leczy zastoje żylne i zewnętrznie zapalenia naczyń włosowatych.  Zawiera flawonoidy (rutynę, astragalinę, kwercytynę, izokwercytynę), kumarynę, fenolokwasy, garbniki, związki kumarynowe, saponiny trójterpentynowe, fenolokwasy oraz escynę,
  • Hedera helix – wyciąg z bluszczu pospolitego, który zawiera flawonoidy, hederyny, kwasy polifenolowe, alkaloidy, fitosterole oraz seskwiterpeny wykazujące działanie pobudzające mikrokrążenie skórne, zapobiegające tworzeniu obrzęków w tkankach. Na uwagę zasługuje flawonoid - hedragenina, która powoduje nadaktywność komórek, a co za tym idzie zwiększenie zapotrzebowania na energię - stymuluje do spalania komórek tłuszczowych. Saponiny zawarte w bluszczu przyspieszają usuwanie tłuszczu i toksyn zawartych w tkankach. Ma niezwykłą zdolność przenikania, co powoduje drenaż tkanek i uaktywnienie przepływu limfy,
  • Equisetum arvense L. - ekstrakt ze skrzypu polnego, zawierający naturalną krzemionkę, saponiny, flawonoidy, fenylokwasy oraz witaminę C. Stosowany wewnętrznie zwiększa ilość wydalanej wody bez zaburzania równowagi elektrolitowej, wpływa korzystnie na przemianę materii, działa przeciwobrzękowo i uszczelnia naczynia krwionośne. Utrzymuje elastyczność naczyń oraz zapobiega odkładaniu w nich związków tłuszczowych. Przyspiesza również regenerację organizmu po urazach,
  • Ortosiphon stamineus - wyciąg z rośliny nieznanej w Polsce, będącej podstawowym składnikiem tzw. herbaty Java o działaniu leczniczym w krajach Dalekiego Wschodu. Wyciąg wykazuje działanie moczopędne, eliminujące toksyny z organizmu - detoksykujące, zmniejszające obrzęki i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Roślina stosowana jest również w schorzeniach nerek np. kamicy nerkowej oraz nadciśnieniu tętniczym.

Wskazania do zabiegu z użyciem ampułek Mesoter Slimming Ampoules

Problem otyłości powstaje przy zbyt dużym namnażaniu się komórek tłuszczowych, niewłaściwej gospodarce wodnej organizmu oraz zależny jest od uwarunkowań hormonalnych. Preparat przeznaczony jest do zwalczania nadmiernej ilości komórek tłuszczowych w organizmie.

Sposób użycia ampułek Mesoter Slimming Ampoules

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii mikroigłowej, mezoterapii bezigłowej, sonoforezy, ultradźwięków i do stosowania zewnętrznego na skórę podczas pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry.
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na biust, pozostaw do wchłonięcia.

You might also like Products