OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Mesoestetic mesohyal™ Vitamin C Witamina C 5ml

Mesoestetic mesohyal Vitamin C - rozjaśniający koncentrat z kwasem askorbinowym (witaminą C) do mezoterapii igłowej skóry
 • Mesoestetic mesohyal Vitamin C - rozjaśniający koncentrat z kwasem askorbinowym (witaminą C) do mezoterapii igłowej skóry

Preparat na bazie kwasu hialuronowego zawierający kwas askorbinowy (witamina C) i sole mineralne.

Koncentrat do mezoterapii igłowej, mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

5071
32,00 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 30,00 zł z dnia 19.02.2024

Mesoestetic Ampułki z witaminą C - do mezoterapii / elektroporacji

Ampułka 5 ml do ciała Mesohyal™ Vitamin C


Koncentrat do mezoterapii posiada silne właściwości rozjaśniające i przeciwrodnikowe

Co to jest Mesohyal™ Vitamin C?

Mesoestetic Mesohyal™ Vitamin C jest rewitalizującym koktajlem o silnych właściwościach przeciwrodnikowych i rozjaśniających.

Mesohyal™ Vitamin C zalecany jest dla osób z nierównomiernym kolorytem skóry, przebarwieniami.  Preparat zawiera wysokie stężenie witaminy C, sole mineralne oraz kwas hialuronowy.  Ma również działanie napinające, przywraca jędrność, elastyczność, redukuje drobne zmarszczki i nierówności. Preparat może być stosowany do mezoterapii na skórę głowy dla osób z problemem łojotokowego zapalenia skóry.

Wskazania do zabiegu z użyciem ampułki z witaminą C

 • silne działanie antyoksydacyjne,
 • skóra szara, matowa, odwodniona,
 • zaburzenia kolorytu skóry.

Skład ampułki Mesoestetic

 • nieusieciowany kwas hialuronowy,
 • witamina C w stężeniu 20%,
 • kwas askorbowy 20%,
 • sodium carbonate hydrogen,
 • sodium sulphite,
 • sodium edetate,
 • sole mineralne.

Pojemność jednej ampułki: 5ml

Obszar zabiegowy dla preparatu na bazie kwasu hialuronowego

Twarz, szyja, dekolt i zewnętrzna strona dłoni, jak również ramiona, plecy, tors, brzuch, okolice pępka, boki, uda i skóra głowy.

Preparat może być łączony z innymi preparatami z serii Mesohyal™

Czym jest Mesohyal™?

Mesohyal™ to najszersza gama wyrobów medycznych certyfikowanych CE klasy III, służących do podania śródskórnego w zabiegach na twarz i ciało. To plastyczne, bezpieczne i wydajne w użyciu preparaty, z powodzeniem wykorzystywane w różnorodnych zabiegach anti-aging, mogą być stosowane samodzielnie lub jako składowe koktajli. Dają natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry.

Co to jest ISO 13485:2012?

Mesoestetic® PHARMA GROUP posiada certyfikat jakości ISO 13485:2012, poświadczający zgodność z wymaganiami systemu zapewnienia jakości, określonymi w dyrektywach w sprawie wyrobów medycznych.

Sposób użycia ampułek Mesoestetic Vitamin C

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii igłowej, bezigłowej, sonoforezy, infuzji tlenowej, ultradźwięków i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

 • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry,
 • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową + dodanie żelu przewodzącego dla lepszego poślizgu.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.

Ampułka przeznaczona także do mezoterapii igłowej.

You might also like Products

Mesoestetic mesohyal™ Vitamin C...

32,00 zł
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.