OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

TEGODER Ampułki regenerujące do twarzy MESOTER REGENERATING C 2ml

Ampułki regenerator C marki Tegoder do mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej z najlepszymi opiniami dla zabiegów na twarz
  • Ampułki regenerator C marki Tegoder do mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej z najlepszymi opiniami dla zabiegów na twarz

Koncentrat oparty na wąkrocie azjatyckiej, opracowany w celu wzmocnienia istniejących oraz powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny.

Koncentrat do mezoterapii igłowej, mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

00295

Specyficzne kody

EAN13
5903631922077
Ampułki
7,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 7,50 zł z dnia 15.07.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

TEGODER Regenerujące ampułki - do mezoterapii/elektroporacji

Ampułka 2ml do twarzy MESOTER FACIAL REGENERATING C RG-Ter

Koncentrat do twarzy o działaniu wzmacniającym włókna kolagenu i elastyny

Co to jest Mesoter Facial Regenerating C?

Koncentrat w sterylnych ampułkach do mezoterapii/elektroporacji oraz w zabiegach z użyciem derma rollerów, oparty na wąkrocie azjatyckiej, opracowany w celu wzmocnienia istniejących oraz powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny. Preparat o polaryzacji dodatniej.

Skład ampułki regenerującej Tegoder

  • Centella asiatica – stosowana w celu pojędrnienia skóry twarzy i ciała. Wykazuje bardzo wysokie stężenie składników, które stymulują fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu i elastyny. Wzmaga syntezę kwasu hialuronowego. Wyciąg z rośliny ma zdolność modyfikowania struktury skóry i warstwy podskórnej. Centella przyspiesza gojenie ran, zmienia strukturę blizn i rozstępów, dzięki czemu można je wygładzić i zmniejszyć ich przebarwienie. Hamuje powstawanie zmarszczek, wygładza skórę i poprawia jej nawodnienie. Centella jest wykorzystywana do leczenia wyprysków, bliznowców, blizn, trądziku, cellulitu, ran, odleżyn i oparzeń, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Stymuluje również krążenie w układzie krwionośnym przyczyniając się do zmniejszenia obrzęków, co jest istotne w profilaktyce oraz leczeniu cellulitu. Znajduje również zastosowanie w mezoterapii skóry głowy i przyspieszaniu porostu włosów, w łagodzeniu skutków ukąszeń owadów oraz w pielęgnacji skóry naczyniowej.

Pojemność jednej ampułki: 2ml

Wskazania do zabiegu z użyciem ampułki Regenerating C

Ujędrnienie i odnowa skóry, spłycenie głębokości zmarszczek i podniesienie poziomu nawilżenia skóry.

Sposób użycia ampułek Mesoter Facial Regenerating C

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii igłowej, bezigłowej, elektroporacji, infuzji tlenowej, sonoforezy, ultradźwięków i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry,
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia. Ampułka przeznaczona także do mezoterapii igłowej.