OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

TEGODER Ampułki pojędrniające do twarzy i ciała MESOTER FIRMING 2ml

Ampułki Mesoter marki Tegoder do zabiegów mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej na twarz i ciało o właściwościach napinających
  • Ampułki Mesoter marki Tegoder do zabiegów mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej na twarz i ciało o właściwościach napinających

Preparat o właściwościach pojędrniających do zabiegu mezoterapii- poprawia jędrność i napięcie  skóry, podwyższa napięcie mięśni, eliminuje zwiotczenia i obwisłości w miejscach tego wymagających.

Koncentrat do mezoterapii igłowej, mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

00296

Specyficzne kody

EAN13
6902540752125
Ampułki
8,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 8,50 zł z dnia 20.05.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Tegoder ampułki poprawiające jędrność i napięcie skóry - do mezoterapii / elektroporacji

Ampułka 2ml do twarzy i ciała MESOTER FIRMING AMPOULES RC-Ter

Jeśli chcesz wyeliminować zwiotczenia stosuj ampułki Tegoder Firming podczas mezoterapii mikroigłowej

Co to jest Mesoter Firming Ampoules?

Skoncentrowany sterylny koktajl do stosowania w mezoterapii/elektroporacji i w zabiegach w użyciem derma rollerów do skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz miejscowych zwiotczeniach ciała o właściwościach ujędrniających i napinających. Preparat o polaryzacji dodatniej.

Skład ampułki Mesoter Firming Ampoules 2ml

Pojemność jednej ampułki: 2ml

  • Hydrolizowane proteiny roślinne – kompleks roślinny, bogaty w aminokwasy o właściwościach silnie pojędrniających,
  • Hypericum perforatum - jest jednym z najważniejszych w homeopatii środków leczniczych, jeśli chodzi o obrażenia części ciała z wysoką koncentracją zakończeń nerwowych, wykazuje niezwykłe właściwości "naprawcze" w strukturach tkanek. Działa przeciwzapalnie, przeciwwirusowo i wzmacniająco, przynosi ulgę w zmianach hormonalnych oraz przywraca witalność,
  • Centella asiatica – stosowana w celu pojędrnienia skóry twarzy i ciała. Wykazuje bardzo wysokie stężenie składników, które stymulują fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu i elastyny. Wzmaga syntezę kwasu hialuronowego. Wyciąg z rośliny ma zdolność modyfikowania struktury skóry i warstwy podskórnej. Centella przyspiesza gojenie ran, zmienia strukturę blizn, dzięki czemu można je wygładzić i zmniejszyć ich przebarwienie. Hamuje powstawanie zmarszczek, wygładza skórę i poprawia jej nawodnienie. Centella jest wykorzystywana do leczenia wyprysków, bliznowców, blizn, trądziku, cellulitu, ran, odleżyn i oparzeń.

Wskazania do zabiegu z użyciem ampułek Mesoter Firming Ampoules

Ujędrnienie ciała, podniesienie napięcia mięśni, eliminacja zwiotczeń wybranych miejsc ciała. Ampułki mogą być również stosowane do skóry twarzy w celu pojędrnienia obwisłej i zwiotczałej skóry.

Sposób użycia ampułek Mesoter Firming Ampoules

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii igłowej, bezigłowej, sonoforezy, ultradźwięków, infuzji tlenowej i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry.
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.

You might also like Products